Набрати текст поглядом: Micrsoft запатентувала неймовірну технологію

Корпорація Майкрософт розробляє інноваційну технологію Eye-Gaze, яка може змінити спосіб взаємодії користувачів з додатками за допомогою рухів очей. Нещодавно подана патентна заявка Microsoft демонструє останні досягнення технології у сфері доступності та зручності для користувачів.

Технологія Eye-Gaze дозволяє набирати текст, використовуючи лише очі. Запатентована система Eye-Gaze використовує метод введення без затримок, коли користувачеві потрібно лише дивитися на клавіші на екрані, щоб набирати текст. Вона також дозволяє користувачам взаємодіяти з різними додатками, просто сфокусувавши на них погляд, що дає змогу натискати кнопки у веб-браузерах без будь-якої фізичної взаємодії.

Компанія Microsoft представила систему плавного реагування під назвою “dwell-free” для усунення проблем, пов’язаних з мерехтінням очей і нерівномірним записом погляду. Це допомагає вирішити проблему неточного визначення місця, на яке дивиться людина. Це також не вимагає, щоб людина дивилася на об’єкт занадто довго, що покращує зручність використання і зменшує навантаження на очі.

Джерело: sundries.com.ua

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ