TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
ЄВРОНАФТА

Різнобарвне графіті

Графіті

Прогулюючись нашим містом, постійно в очі кидаються різні написи та фрази, які неодноразово уже були прописані напевно на всіх можливих мовах. Це щастя не обійшло, наприклад, і паркан стадіону “Дружба”, який завдяки зусиллям графоманів перетворився майже на міський форум.

Нажаль, полотнами для літопису нерівної боротьби комунгоспу та підростаючого покоління графітчиків стають стіни, паркани, дороги, лавочки в міських парках та скверах, навіть дерева. Як можна спостерігати, тактичний успіх переходить поперемінно від одних до інших. Хоча життя показує що написані на дорозі юними Ромею освідчення в вічних почуттях тримаються краще ніж дорожня розмітка. Може краще замість освідчень помалювати бордюри в рамках місячника благоустрою?

bro

Дивлячись на це все, я зрозумів, що мені ще багато чого треба осмислити. Який зміст розписувати стіни та забори різними освідченнями та лозунгами? І річ зовсім не в тому, що там написано.

Річ в тім, кому написано. Здебільшого, пишуть різну нісенітницю. Комусь повідомлення із трьох букв, комусь освідчення в коханні та навіть СМС для путіна. Тільки хочу вас запитати – чи приїде до нас той самий путін, щоб прочитати те, що кожен день читають наші діти? Та як їм пояснити хто такий чи що таке путін-х…о? Може замість того, щоб купляти постійно фарбу, скинулися би та купили готову табличку (ба навіть з мармуру) та відправили за адресою Москва, Кремль?

ПТНПНХ

Хочеться звернутися до горе-художників: краще замість того, щоб писати всіляку нісенітницю, обміркуйте, як в гарних графіті за згодою міської ради увіковічнити пам’ять, наприклад, Небесної Сотні. І не прийдеться вам, як злодіям, вночі, щоб ніхто не бачив, писати всілякі зрозумілі лише вам самовираження.

Читайте також:  9 січня буде тимчасово обмежено рух вул. Чернівецькою у Сторожинці

gerb

Чисто не там, де прибирають. Чисто там, де не смітять. Хочеться бачити місто насправді європейським.

Автор: Собот

Категорія: Статті Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

АРХІВ