TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Список кандидатів до Сторожинецької районної ради

Список кандидатів

Сьогодні, 01.10.15 р., Сторожинецькою районною виборчою комісією на засіданні був затверджений список кандидатів від політичних партій до Сторожинецької районної ради. Всього до виборчої комісії було внесено 11 повідомлень про проведення партійних конференцій щодо висунення списків кандидатів. В встановлений законом строк в комісію подали пакет документів для реєстрації тільки 10 політичних сил.

На засіданні комісії було відмовлено в реєстрації одному з кандидатів, який був одночасно включений до виборчих списків двох політичних партій. Також було розглянуто заяву жителя м. Сторожинець, який вимагав зареєструвати його кандидатом в депутати районної ради як самовисуванця. Протокольним рішенням комісії в проханні було відмовлено.

Першими закріпленими в списках кандидатами в депутати районної ради стали:

АГРАРНА ПАРТІЯ Брижак Петро Михайлович 14.11.1964 Аграрна партія України Перший кандидат
БАТЬКІВЩИНА Гуцуляк Катерина Георгіївна 16.10.1961 ВО «Батьківщина» Перший кандидат
ВІДРОДЖЕННЯ Панчук В’ячеслав Іларіонович 01.07.1963 б/п Перший кандидат
ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ Микайло Василь Георгійович 07.02.1981 Член Політичної партії “Громадянська позиція” Перший кандидат
НАРОДНА ПАРТІЯ Серецький Михайло Миколайович 07.02.1965 член Нар. Партії Перший кандидат
НАШ КРАЙ Плегуца Матвій Дмитрович 27.01.1950 б/п Перший кандидат
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Даскалюк Дмитро Ілліч 02.09.1960 Безпартійний Перший кандидат
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Маниліч Віталій Васильович 05.02.1975 Член РПЛ Перший кандидат
СВОБОДА Войтов Валерій Сергійович 16.08.1954 Політична партія ВО «СВОБОДА» Перший кандидат
СОЛІДАРНІСТЬ Лосік Іван Іванович 27.02.1957 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Перший кандидат

Округ №1

АГРАРНА ПАРТІЯ Бойчук Василь Олексйович 30.05.1963 безпар-тійний 1
БАТЬКІВЩИНА Антонюк Василь Степанович 20.12.1958 ВО «Батьківщина» 1
ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ Ковалюк  Вадим  Георгійович 15.11.1970 Член Політичної партії “Громадянська позиція” 1
НАРОДНА ПАРТІЯ Бужак Василь Іванович 10.02.1956 член Нар. Партії 1
НАШ КРАЙ Щербатюк Андрій Іванович 19.01.1976 б/п 1
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Попеску Василь Володимирович 21.04.1975 Безпартійний 1
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Костинян Віталій Степанович 20.09.1979 Позапартійний 1
СОЛІДАРНІСТЬ Тікан Петро Іванович 08.07.1964 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 1

Округ №2

АГРАРНА ПАРТІЯ Глядченко Сергій Миколайович 14.07.1962 Аграрна партія України 2
БАТЬКІВЩИНА Рудий Олександр Валерійович 19.06.1978 ВО «Батьківщина» 2
ВІДРОДЖЕННЯ Плюта Володимир Миколайович 26.08.1978 б/п 2
НАРОДНА ПАРТІЯ  Гуцуляк Людмила Антонівна  24.04.1964  член Нар.Партії 2
НАШ КРАЙ Деліцой Микола Артемович 11.12.1962 б/п 2
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Граб Галина Пилипівна 03.12.1962 Безпартійна 2
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Маниліч Тетяна Василівна 19.03.1981 член РПЛ 2
СОЛІДАРНІСТЬ Прокопенко Галина Іванівна 04.06.1968 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 2

Округ №3

АГРАРНА ПАРТІЯ Мітрік Георгій Ілліч 28.04.1968 безпар-тійний 3
БАТЬКІВЩИНА Бартош Ярослав Михайлович 17.05.1962 ВО «Батьківщина» 3
ВІДРОДЖЕННЯ Малайку Георгій Георгійович 25.04.1965 б/п 3
НАРОДНА ПАРТІЯ Івасюк Петро Троянович 27.06.1957 член Нар. Партії 3
НАШ КРАЙ Костинян Анатолій Ілліч 27.04.1985 б/п 3
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Давидян Георгіна Михайлівна 01.02.1961 Член РПЛ 3
СОЛІДАРНІСТЬ Войцеховський Олександр Францович 22.08.1962 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 3

Округ №4

АГРАРНА ПАРТІЯ Косован Наталя Миколаївна 16.06.1975 безпартійна 4
БАТЬКІВЩИНА Белінський Віктор Іванович 25.10.1960 ВО «Батьківщина» 4
НАРОДНА ПАРТІЯ Баланчук Наталія Михайліна 07.08.1989 член Нар.Партії 4
НАШ КРАЙ Гренчук Марія Іванівна 28.10.1969 б/п 4
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Корецький Іосип Степанович 19.03.1951 Член РПЛ 4
СОЛІДАРНІСТЬ Макарова Валентина Трохимівна 08.02.1954 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 4

Округ №5

АГРАРНА ПАРТІЯ Павлюк Михайло Іванович 05.06.1956 Аграрна партія України 5
БАТЬКІВЩИНА Грендей Сергій Андріанович 16.06.1970 Позапартійний 5
ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ Малайко Дмитро Дмитрович 02.11.1980 Член Політичної партії “Громадянська позиція” 5
НАРОДНА ПАРТІЯ Боштега Зінаїда Василівна 06.02.1964 член  Нар.Партії 5
НАШ КРАЙ Грикаловський Іван Іванович 30.09.1980 б/п 5
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Горюк Василь Іванович 10.11.1958 позапартійний 5
СОЛІДАРНІСТЬ Філіпович Воломир Миколайович 24.07.1961 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 5

Округ №6

АГРАРНА ПАРТІЯ Митрик Дмитро Георгійович 19.09.1979 Аграрна партія України 6
БАТЬКІВЩИНА Іліуц Петро Софронович 13.07.1980 Позапартійний 6
НАРОДНА ПАРТІЯ Мотреску Ілля Костянтинович 02.08.1953 член. Нар.Партії 6
НАШ КРАЙ Завадовський Іван Васильович 23.02.1985 б/п 6
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Ісопел В’ячеслав Георгійович 13.02.1987 Безпартійний 6
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Скіпор Степан Васильович 02.09.1957 Позапартійний 6
СОЛІДАРНІСТЬ Драгун Степан Дмитрович 15.06.1974 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 6

Округ №7

АГРАРНА ПАРТІЯ Сумарюк Петро Іванович 03.02.1966 безпар-тійний 7
БАТЬКІВЩИНА Мітрік Степан Іванович 04.01.1956 Позапартійний 7
НАРОДНА ПАРТІЯ Єфтєнєв Валентин Васильович 13.09.1954 член Нар. Партії 7
НАШ КРАЙ Митрик Василь Георгійович 15.01.1981 б/п 7
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Урсакі Іван Васильович 21.01.1987 Безпартійний 7
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Горщук Михаило Петрович 24.05.1964 Позапартійний 7
СОЛІДАРНІСТЬ Падурі Віталій Вікторович 27.01.1975 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 7

Округ №8

АГРАРНА ПАРТІЯ Мітрік Георгій Віорелович 10.02.1978 безпар-тійний 8
БАТЬКІВЩИНА Істратій Андрій Григорович 22.06.1988 Позапартійний 8
НАРОДНА ПАРТІЯ Мотреску Марія Горгіївна 31.01.1977 член. Нар.Партії 8
НАШ КРАЙ Істратій Анна Георгіївна 29.05.1965 б/п 8
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Романюк Козьма Танасович 02.01.1964 Безпартійний 8
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Демидюк Микола Миколайович 26.09.1963 Член РПЛ 8
СОЛІДАРНІСТЬ Бружа Ілля Георгійович 31.07.1959 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 8

Округ №9

АГРАРНА ПАРТІЯ Микайло Василь Орестович 02.11.1964 безпар-тійний 9
БАТЬКІВЩИНА Червоняк Галина Євгеніївна 10.12.1975 ВО «Батьківщина» 9
НАРОДНА ПАРТІЯ Марковський Павло Рудольфович 25.03.1964 член. Нар.Партії 9
НАШ КРАЙ Стрілецький Ярослав Георгійович 15.08.1964 б/п 9
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Штефюк Павло Іванович 27.04.1973 позапартійний 9
СОЛІДАРНІСТЬ Морараш Роман Геогійович 12.12.1976 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 9

Округ №10

АГРАРНА ПАРТІЯ Григорчук Юрій Михайлович 02.12.1983 безпар-тійний 10
БАТЬКІВЩИНА Іфтимійчук Марія Василівна 01.04.1959 ВО «Батьківщина» 10
ВІДРОДЖЕННЯ Леонтій Василь Миколайович 21.12.1954 б/п 10
НАРОДНА ПАРТІЯ Лучишин Євген Михайлович 01.07.1948 безпартійний 10
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Карлійчук Анастасія Ярославівна 20.09.1996 Позапартійна 10
СОЛІДАРНІСТЬ Івончак Людмила Вікторівна 29.11.1983 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 10

Округ №11

АГРАРНА ПАРТІЯ Данелюк Марія Іллівна 20.10.1957 безпартійна 11
БАТЬКІВЩИНА Мудряк Тетяна Василівна 06.05.1989 ВО «Батьківщина» 11
НАРОДНА ПАРТІЯ Чолан Георгій Мірчович 16.04.1963 безпартійний 11
НАШ КРАЙ Петрюк Валерія Костянтинівна 29.06.1971 б/п 11
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Олар Іонела Валеріївна 17.01.1995 Безпартійна 11
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Бурла Мірча Драгушевич 22.01.1959 Позапартійний 11
СОЛІДАРНІСТЬ Карлічук Василь Манолійович 15.09.1951 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 11

Округ №12

АГРАРНА ПАРТІЯ Сандуляк Інна Іванівна 11.08.1977 безпартійна 12
БАТЬКІВЩИНА Цюрупа Степан Степанович 16.07.1966 Позапартійний 12
ВІДРОДЖЕННЯ Тодераш Микола Георгійович 14.09.1962 б/п 12
НАРОДНА ПАРТІЯ Тивелік Іван Ілліч 30.06.1963 член Нар.Партії 12
НАШ КРАЙ Збіглі Тетяна Дмитрівна 11.02.1980 б/п 12
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Андрійчук Олег Васильович 07.08.1978 Позапартійний 12
СОЛІДАРНІСТЬ Мігальчан Євген Володимирович 14.05.1990 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 12

Округ №13

АГРАРНА ПАРТІЯ Кваснюк Іван Дмитрович 05.07.1953 безпар-тійний 13
БАТЬКІВЩИНА Беженар Ігор Георгійович 26.02.1975 ВО «Батьківщина» 13
НАРОДНА ПАРТІЯ Столярчук Микола Іванович 09.08.1990 член Нар. Партії 13
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Доскалюк Олена Василівна 11.05.1963 Член РПЛ 13
СОЛІДАРНІСТЬ Піцу Наталя Лазарівна 08.01.1967 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 13

Округ №14

АГРАРНА ПАРТІЯ Куцак Борис Васильович 19.09.1964 безпар-тійний 14
БАТЬКІВЩИНА Патарак Віктор Іванович 09.05.1954 Позапартійний 14
НАРОДНА ПАРТІЯ Присяжнюк Роман Валентинович 10.05.1983 член Нар. Партії 14
НАШ КРАЙ Бундюр Михайло Миколайович 13.05.1985 б/п 14
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Білак Ольга Сергіївна 28.02.1983 Безпартійна 14
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Палагнюк Іван Георгійович 19.07.1947 Позапартійний 14
СОЛІДАРНІСТЬ Диякон Родіка Дмитрівна 11.04.1968 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 14

Округ №15

АГРАРНА ПАРТІЯ Сушинський Андрій Миколайович 12.12.1985 безпар-тійний 15
БАТЬКІВЩИНА Мойсюк Володимир Діонізійович 01.10.1961 ВО «Батьківщина» 15
НАРОДНА ПАРТІЯ Чеботар Анатолій Сергійович 02.01.1958 член Нар.Парті 15
НАШ КРАЙ Іонуц Дмитро Миколайович 20.12.1968 б/п 15
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Клошко Ганна Іванівна 15.12.1964 Член РПЛ 15
СВОБОДА Маринчук Володимир Дмитрович 12.03.1962 Політична партія ВО «СВОБОДА» 15
СОЛІДАРНІСТЬ Онуляк Яворіка Миколаївна 03.04.1959 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 15

Округ №16

АГРАРНА ПАРТІЯ Столярчук Василь Іванович 10.09.1955 безпар-тійний 16
БАТЬКІВЩИНА  Цікал Ганна Іванівна   15.03.1958                     ВО «Батьківщина» 16
НАРОДНА ПАРТІЯ Чепішко Аурел Миколайович 01.08.1952 член Нар. Партії 16
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Штирбу Валентина Миколаївна 01.12.1969 Член РПЛ 16
СОЛІДАРНІСТЬ Андрич Іван Георгійович 31.05.1977 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 16

Округ №17

АГРАРНА ПАРТІЯ Соколовський Василь Мірчович 04.01.1970 безпар-тійний 17
БАТЬКІВЩИНА Грижинку Іван Георгійович 19.01.1963 Позапартійний 17
НАРОДНА ПАРТІЯ Урсулян Василь Горгійович 15.11.1956 член Нар.Партії 17
НАШ КРАЙ Бута Георгій Аврелович 05.03.1968 б/п 17
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Вікован Вержінія Василівна 16.09.1965 Безпартійна 17
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Кучурян Андрій Михайлович 09.12.1977 Позапартійний 17
СОЛІДАРНІСТЬ Велянський Олександр Вікторович 14.12.1982 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 17

Округ №18

АГРАРНА ПАРТІЯ Мишко Ліза Миколаївна 17.04.1954 поза-партійна 18
БАТЬКІВЩИНА Нікіфоряк Станіслав Васильович 29.08.1958 ВО «Батьківщина» 18
НАРОДНА ПАРТІЯ Стоколос Марян Петрович 27.08.1978 безпартійний 18
НАШ КРАЙ Рудько Галина Володимирівна 23.07.1975 б/п 18
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Камбур Христина Василівна 26.07.1991 Безпартійна 18
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Нікіфоряк Домніка Георгіївна 15.06.1967 Позапартійна 18
СОЛІДАРНІСТЬ Бергоміцький Дмитро Михайлович 20.10.1968 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 18

Округ №19

АГРАРНА ПАРТІЯ Ксьонзик Наталя Костянтинівна 04.07.1991 безпартійна 19
БАТЬКІВЩИНА Сумарюк Григорій Миколайович   22.02.1961  Позапартійний 19
НАРОДНА ПАРТІЯ Крученяк Григорій Михайлович 27.02.1965 безпартійний 19
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Кушнір Вікторія Дмитрівна 17.02.1996 Безпартійний 19
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Чорногуз Дмитро Іларійович 07.11.1990 Член РПЛ 19
СОЛІДАРНІСТЬ Орендович Віктор Романович 25.01.1968 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 19

Округ №20

АГРАРНА ПАРТІЯ Іонашку Ольга Василівна 30.07.1961 безпартійна 20
БАТЬКІВЩИНА Лупашку Віталій Євгенійович 17.03.1963 ВО «Батьківщина» 20
НАРОДНА ПАРТІЯ Гауліка В’ячеслав Петрович 15.01.1965 член Нар.Партії 20
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Альбін Валеріян Семенович 15.06.1944 Позапартійний 20
СОЛІДАРНІСТЬ Піцул Анатолій Дмитрович 26.12.1973 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 20

Округ №21

АГРАРНА ПАРТІЯ Іонашку Василь Ілліч 03.10.1953 безпар-тійний 21
БАТЬКІВЩИНА Процеску Віорел Троянович 01.12.1986 Позапартійний 21
НАШ КРАЙ Гудима Наталія Вікторівна 30.03.1967 б/п 21
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Григоращук Юлія Георгіївна 18.08.1990 Позапартійна 21
СОЛІДАРНІСТЬ Піцул Надія Дечибалівна 14.10.1978 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 21

Округ №22

АГРАРНА ПАРТІЯ Солдатов Адрій Вікторович 13.12.1981 безпар-тійний 22
БАТЬКІВЩИНА Мікіцел Микола Степанович 25.11.1948 ВО «Батьківщина» 22
НАРОДНА ПАРТІЯ Присяжнюк Інга Володимирівна 22.09.1986 член Нар. Партії 22
НАШ КРАЙ Савчук Світлана Костянтинівна 28.03.1979 б/п 22
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Попова Наталія Володимирівна 08.04.1959 Безпартійна 22
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Черневич Петро Валерійович 30.10.1988 Позапартійний 22
СВОБОДА Кучережко Людмила Юріївна 15.09.1966 Політична партія ВО «СВОБОДА» 22
СОЛІДАРНІСТЬ Кожелянко Світлана Михайлівна 27.07.1966 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 22

Округ №23

АГРАРНА ПАРТІЯ Білінська-Фальоса Ніна Вікторівна 21.01.1981   безпар-тійна 23
БАТЬКІВЩИНА Балакін Віталій Миколайович 16.02.1965 Позапартійний 23
НАШ КРАЙ Триколіч Олег Анатолійович 07.04.1975 б/п 23
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Козачук Іван Петрович 18.05.1964 Позапартійний 23
СОЛІДАРНІСТЬ Берчук Михайло Іванович 27.10.1976 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 23

Округ №24

АГРАРНА ПАРТІЯ Торський Петро Іванович 01.01.1956 безпар-тійний 24
БАТЬКІВЩИНА Гуцан Лазар Ілліч 24.12.1989 Позапартійний 24
НАРОДНА ПАРТІЯ Білоус Любов Георгіївна 07.06.1973 член Нар.Партії 24
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Чорногуз Ігор Іларійович 14.05.1984 Член РПЛ 24
СОЛІДАРНІСТЬ Божескул Владіслава Тодорівна 22.01.1966 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 24

Округ №25

АГРАРНА ПАРТІЯ Драгомерецький Петро Васильович 15.01.1960 безпар-тійний 25
БАТЬКІВЩИНА Маник Альона Захарівна 28.04.1989 ВО «Батьківщина» 25
НАРОДНА ПАРТІЯ Чепишко Максим Ілліч 13.11.1990 безпартійний 25
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Черневич Валерій Петрович 03.02.1960 Член РПЛ 25
СОЛІДАРНІСТЬ Федько Ольга Іванівна 23.06.1965 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 25

Округ №26

АГРАРНА ПАРТІЯ Змошу Валерій Іванович 29.07.1977 безпар-тійний 26
БАТЬКІВЩИНА Гауліка Модеста Іллівна 12.03.1965 Позапартійна 26
ВІДРОДЖЕННЯ Никоряк Богдан Борисович 03.11.1969 б/п 26
НАРОДНА ПАРТІЯ Георгіян Дмитро Васильович 10.01.1983 член Нар.Партії 26
НАШ КРАЙ Бурла Віталій Петрович 08.09.1982 б/п 26
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Пожога Георгій Іванович 15.02.1972 Безпартійний 26
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Костинян Олександр Іванович 13.11.1974 Член РПЛ 26
СОЛІДАРНІСТЬ Багнян Мирослав Іванович 09.10.1979 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 26

Округ №27

АГРАРНА ПАРТІЯ Соломон Світлана Георгіївна 02.05.1964 безпартійна 27
БАТЬКІВЩИНА Кондрюк Флоріка Василівна 01.03.1954 ВО «Батьківщина» 27
НАРОДНА ПАРТІЯ Помуц Михайло Кузміч 17.10.1954 член Нар. Партії 27
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Кусяк Ігор Іванович 15.09.1969 Член РПЛ 27
СОЛІДАРНІСТЬ Кривко Іван Миколайович 15.06.1970 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 27
Читайте також:  ЦВК сформувала склад Сторожинецької міської територіальної виборчої комісії

Округ №28

АГРАРНА ПАРТІЯ Баланюк Василь Миколайович 12.02.1979 безпар-тійний 28
БАТЬКІВЩИНА Красовський Олександр Михайлович 11.07.1987 ВО «Батьківщина» 28
НАРОДНА ПАРТІЯ Гуцуляк Христина Василівна 01.09.1990 член Нар.Партії 28
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Войцицька Світлана Станіславівна 03.07.1986 Член РПЛ 28
СОЛІДАРНІСТЬ Апостолюк Юрій Дмитрович 05.04.1972 Безпартійний 28

Округ №29

АГРАРНА ПАРТІЯ Урсулян Іван Мірчович 12.09.1974 безпар-тійний 29
БАТЬКІВЩИНА Ковальчук Діана Миколаївна 27.02.1978 ВО «Батьківщина» 29
НАРОДНА ПАРТІЯ Максимюк Галина Георгіївна 16.06.1987 член. Нар.Партії 29
НАШ КРАЙ Никифорюк Сергій Іванович 10.05.1986 б/п 29
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Даскалюк Ілля Дмитрович 20.03.1985 Безпартійний 29
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Боднар Ілля Іванович 09.06.1964 Член РПЛ 29
СОЛІДАРНІСТЬ Костинян Вікторія Іванівна 08.08.1956 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 29

Округ №30

АГРАРНА ПАРТІЯ Дульгер Олексій Васильович 28.03.1972 Аграрна партія України 30
БАТЬКІВЩИНА Доскалюк Аліна Миколаївна 30.06.1990 ВО «Батьківщина» 30
НАРОДНА ПАРТІЯ Бабич Валентина Дмитрівна 14.01.1965 безпартійна 30
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Кліх Оксана Василівна 03.07.1971 Член РПЛ 30
СОЛІДАРНІСТЬ Орендович Микола Романович 20.11.1965 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 30

Округ №31

АГРАРНА ПАРТІЯ  Багрій Віктор Іванович 07.08.1961 безпар-тійний 31
БАТЬКІВЩИНА Кордубан Марія Георгіївна 25.08.1960 ВО «Батьківщина» 31
НАРОДНА ПАРТІЯ Довгань Михайло Іванович 28.08.1942 член Нар. Партії 31
НАШ КРАЙ Нягу Василь Радулович 12.01.1957 б/п 31
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Кордубан Деонізій Георгійович 29.03.1953 Позапартійний 31
СОЛІДАРНІСТЬ Реус Ярослав Миколайович 08.07.1960 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 31

Округ №32

АГРАРНА ПАРТІЯ Верхоляк Ярослав Ілліч 13.03.1981 безпартійний 32
БАТЬКІВЩИНА Ткачук Олександр Вікторович 27.03.1963 Позапартійний 32
НАРОДНА ПАРТІЯ Гулей Марія Миколаївна 03.07.1969 член Нар.Партії 32
НАШ КРАЙ Гуменюк Валентин Денисович 14.07.1980 б/п 32
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Кисилиця Віталій Георгійович 20.04.1980 Безпартійний 32
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Костинян Ірина Дмитрівна 26.01.1974 Член РПЛ 32
СОЛІДАРНІСТЬ Рибак Михайло Григорович 22.10.1962 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 32

Округ №33

АГРАРНА ПАРТІЯ Жижій Ірина Прокопіївна 23.08.1968 безпартійна 33
БАТЬКІВЩИНА Їльїна Мар’яна Якубівна 13.01.1974 ВО «Батьківщина» 33
НАРОДНА ПАРТІЯ Перч Володимир Іполітович 05.09.1965 член Нар.Партії 33
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Гнатюк Руслан Володимирович 25.10.1982 Позапартійний 33
СОЛІДАРНІСТЬ Легоцький Ростислав Леонович 01.07.1974 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 33

Округ №34

АГРАРНА ПАРТІЯ Луканюк Дар’я Іллівна 15.02.1975 безпартійна 34
БАТЬКІВЩИНА Процюк Олександр Аркадійович  30.11.1972 Позапартійний 34
ВІДРОДЖЕННЯ Урсулян Олена Георгіївна 23.02.1973 б/п 34
НАРОДНА ПАРТІЯ Опаєць Костянтин Флорійович 04.06.1954 безпартійний 34
НАШ КРАЙ Солкан Марія Вікторівна 27.07.1953 б/п 34
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Даскалюк Анна-Марія Дмитрівна 04.07.1995 Безпартійна 34
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Олар Юлія Анатоліївна 01.07.1995 Член РПЛ 34
СОЛІДАРНІСТЬ Зинич Юрій Сільвестрович 15.04.1968 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 34

Округ №35

АГРАРНА ПАРТІЯ Мотреску Троян Костянтинович 29.01.1974 безпар-тійний 35
БАТЬКІВЩИНА Савчук Валентин Васильович 02.01.1967 ВО «Батьківщина» 35
НАРОДНА ПАРТІЯ Бурла Іван Сільвестрович 24.07.1946 безпартійний 35
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Биндю Дмитро Олександрович 04.02.1961 Безпартійний 35
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Биндю Микола Георгійович 28.07.1946 Член РПЛ 35
СОЛІДАРНІСТЬ Веля Адріан Миколайович 10.10.1976 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 35

Округ №36

АГРАРНА ПАРТІЯ Пожога Георгій Лазарович 01.01.1959 Аграрна партія України 36
БАТЬКІВЩИНА Бурла Кармелія Костянтинівна 28.01.1953 Позапартійна 36
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Костенюк Раду Михайлович 01.12.1978 Безпартійний 36
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Грозаву Вадим Миколайович 12.06.1967 Позапартійний 36
СОЛІДАРНІСТЬ Бружа Маріанна Валер’янівна 28.03.1976 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 36

Розподіл виборчих округів до Сторожинецької районної ради:

Межі виборчих округів по Сторожинецькому району

Номер територіального виборчого округу Опис меж територіального виборчого округу Орієнтовна кількість виборців
в окрузі
1 м.Сторожинець – вул.А.Шептицького, вул.Весняна, вул.В.Івасюка, вул.Гвардійська, вул.Г.Карюкіна: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Горіхова, вул.Зелена, вул.І.Мічуріна, вул.І.Франка, вул.Копайгородська, вул.Косівська, вул.Лісова, вул.Л.Толстого, вул.М.Гоголя, вул.М.Грушевського, вул.М.Некрасова: 1–11; вул.Молодіжна, вул.М.Старицького, вул.Небесної Сотні, вул.Недужка, вул.П.Видинівського: 2–72А, 75, 77; вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.П.Нікітіна, вул.П.Сагайдачного, вул.Ропчанська, вул.Р.Шухевича, вул.Садова, вул.С.Лопуляка, вул.Сонячна, вул.Сторожинецька, вул.Українська, вул.Чапаєва: 2–2А, 4, 6, 8, 12, 14, 20, 30; вул.Чернівецька, вул.28 Червня, вул.40 років Перемоги, вул.70 років Жовтня, пров.Косівський, пров.Першотравневий, пров.Чернівецький, пров.1-й Чернівецький, пров.2-й Чернівецький 2327
2 м.Сторожинець – вул.Буковинська, вул.В.Боженка, вул.Гастелло, вул.Г.Карюкіна: 15, 17, 19–19А, 21–21А, 23, 25, 27, 29, 33–88; вул.Г.Котовського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.М.Некрасова: 14–20; вул.Молдавська, вул.Незалежності, вул.Пархоменка, вул.С.Лазо, вул.У.Кармелюка, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва: 3Б, 5–5А, 7–7Д, 9–11, 13–13А, 15–19, 21–25; вул.Чаплигіна, вул.Ч.Дарвіна, вул.Чкалова, вул.Щорса, пров.Миру, пров.Незалежності, пров.Чапаєва, пров.Чаплигіна 2233
3 м.Сторожинець – вул.Амурська, вул.Березнева, вул.Глибоцька, вул.Житня, вул.І.Вільде, вул.ім. Ганни Дущак, вул.Марка Вовчка, вул.М.Ватутіна, вул.О.Герцена, вул.О.Кобилянської, вул.Польова, вул.Прикарпатська, вул.Реутова, вул.Річкова, вул.С.Окуневської, вул.Т.Шевченка, пров.Амурський, пров.Глибоцький, пров.М.Ватутіна, пров.О.Герцена, пров.О.Кобилянської, пров.Річковий, вул.А.Чехова, вул.Б.Хашдеу, вул.Б.Хмельницького: 56, 58–58А, 60–198; вул.Вашківська, вул.Вербова, вул.Володимирівська, вул.Д.Менделєєва, вул.Заставнянська, вул.Затишна, вул.І.Котляревського, вул.І.Крилова, вул.К.Галкіна, вул.Кельменецька, вул.Кіцманська, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Л.Чайкіної, вул.Львівська, вул.Мисливська, вул.М.Лисенка, вул.М.Чугуніна, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Переяславська, вул.Райдужна, вул.Сіретська, вул.Табірна, вул.Ф.Штирбу, вул.Шкільна, пров.Вашківський, пров.І.Крилова, пров.Кіцманський, пров.Л.Чайкіної, пров.Табірний, пров.1-й Вашківський, пров.1-й Л.Чайкіної, пров.1-й Шкільний, пров.2-й Б.Хмельницького, пров.2-й Вашківський, пров.2-й Л.Чайкіної, пров.2-й Шкільний, пров.3-й Б.Хмельницького, пров.3-й Шкільний 3177
4 м.Сторожинець – вул.А.Міцкевича, вул.Артема, вул.Б.Хмельницького: 3–55, 57, 59; вул.В.Антоновича, вул.В.Стефаника, вул.Дж.Джамбаєва, вул.Д.Карбишева, вул.Дніпровська, вул.Донська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Виговського, вул.І.Мазепи, вул.Й.Шмідта, вул.Квітнева, вул.Коломийська, вул.Кошківська, вул.Л.Глібова, вул.Матросова, вул.М.Василька, вул.М.Горького, вул.М.Лермонтова, вул.Нова, вул.Н.Яремчука, вул.О.Пушкіна, вул.Павла Чубинського, вул.Південна, вул.Піонерська, вул.П.Корчагіна, вул.Промислова, вул.Прутська, вул.Руднєва, вул.С.Ковпака, вул.Соломії Крушельницької, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Т.Іваницького, вул.Фізкультурна, вул.Ф.Кривенка, вул.Хотинська, вул.Шекспіра, вул.Ю.Федьковича, вул.Ю.Фучіка, вул.Я.Галана, вул.Ярослава Мудрого, пров.Б.Хмельницького, пров.Дніпровський, пров.І.Мазепи, пров.Квітневий, пров.Новий, пров.О.Пушкіна, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Дніпровський, пров.2-й Дніпровський 1753
5 м.Сторожинець – вул.Абрикосова, вул.А.Гайдара, вул.Асакі, вул.Берегова, вул.Берегометська, вул.Бузкова, вул.В.Белінського, вул.В.Вернадського, вул.Вижницька, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Гуцульська, вул.Дачна, вул.Д.Вишневецького, вул.Динамівська, вул.Дружби, вул.Жасмінна, вул.Західна, вул.І.Крейтера, вул.І.Миколайчука, вул.Київська, вул.Клинівська, вул.княгині Ольги, вул.Лісоводів, вул.Л.Кобилиці, вул.Лугова, вул.М.Ємінеску, вул.М.Заньковецької, вул.М.Коперника, вул.М.Черемшини, вул.Нагірна, вул.Новобросківська, вул.О.Довбуша, вул.О.Довженка, вул.О.Маковея, вул.Опришків, вул.П.Видинівського: 74–74Д, 76, 78–151; вул.Підгірна, вул.Пляжна, вул.Подольська, вул.Полтавська, вул.С.Воробкевича, вул.Січових Стрільців, вул.С.Смаль-Стоцького, вул.Сунична, вул.Фруктова, вул.Яблунева, вул.Якобашвілі, пров.А.Гайдара, пров.Вижницький, пров.Вишневий, пров.Г.Карюкіна, пров.Гуцульський, пров.І.Крейтера, пров.Клинівський, пров.Пляжний, пров.1-й Асакі, пров.1-й Берегометський, пров.1-й Вижницький, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Дружби, пров.1-й Київський, пров.1-й Клинівський, пров.1-й О.Довбуша, пров.1-й П.Видинівського, пров.1-й Полтавський, пров.1-й Якобашвілі, пров.2-й Асакі, пров.2-й Берегометський, пров.2-й Вижницький, пров.2-й Вишневий, пров.2-й Дружби, пров.2-й Київський, пров.2-й Клинівський, пров.2-й О.Довбуша, пров.2-й П.Видинівського, пров.2-й Полтавський, пров.2-й Якобашвілі, пров.3-й Вишневий, пров.3-й Дружби, пров.3-й Київський, пров.3-й Клинівський, пров.3-й О.Довбуша, пров.3-й П.Видинівського, пров.3-й Полтавський, пров.3-й Якобашвілі, пров.4-й Дружби, пров.4-й Київський, пров.4-й Клинівський, пров.4-й Якобашвілі, пров.5-й Дружби, пров.6-й Дружби, пров.7-й Дружби 2110
6 смт Красноїльськ – вул.А.Матеєвича, вул.Б.Хмельницького, вул.Путна, вул.Штефан чел Маре: 19, 21–21А, 23–23А, 25–25А, 27–27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43–43Д, 45–45В, 47–496, б/н; пров.Штефан чел Маре 2416
7 смт Красноїльськ – вул.Дружби, вул.І.Мотреску, вул.Кобилянської, вул.М.Ємінеску, вул.Штефан чел Маре: 1–18, 20–20Г, 22, 24, 26, 28–28А, 30–30Д, 32–32А, 34, 36, 38, 40–40Б, 42, 44–44А, 46; 2379
8 смт Красноїльськ – вул.А.І.Куза, вул.Буковинська, вул.В.Александрі, вул.Г.Воде, вул.Пушкіна 2356
9 с.Банилів-Підгірний 2998
10 с.Бобівці 1381
11 с.Буденець 1034
12 с.Великий Кучурів – вул.Адзарова, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Глиснянська, вул.Головна: 2–25; вул.Д.Ботушанської, вул.Дружби, вул.З.Космодем’янської, вул.Каденюка, вул.Кобилянської, вул.Колгоспна, вул.Котляревського, вул.Макаренко, вул.Молодіжна, вул.М.Суховерського, вул.М.Черемшини, вул.О.Кошового, вул.П.Амбросій, вул.Перемоги, вул.П.Поповича, вул.Сторожинецька, вул.Турлуцька, вул.Т.Шевченка: 29, 31–112; вул.Українська, вул.Шибакова, вул.28 Червня: 56–56А, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 74, 78, 80, 91–119; пров.Адзарова, пров.Весняний, пров.Глінки, пров.Д.Ботушанської, пров.Дереглуйський, пров.З.Космодем’янської, пров.Колгоспний, пров.Котляревського, пров.Котовського, пров.Л.Українки, пров.М.Суховерського, пров.П.Амбросій, пров.Поштовий, пров.Сторожинецький, пров.Шибакова, пров.1-й Д.Ботушанської, пров.1-й Колгоспний, пров.1-й Макаренка, пров.1-й М.Суховерського, пров.1-й Турлуцький, пров.1-й Шибакова, пров.2-й Колгоспний, пров.2-й Макаренка, пров.2-й Турлуцький, пров.2-й Шевченка, пров.2-й Шибакова, пров.3-й Колгоспний, пров.3-й Макаренка, пров.3-й Шибакова, пров.4-й Колгоспний, пров.4-й Шевченка 2072
13 с.Великий Кучурів – вул.Агенора Артемовича, вул.Бауска, вул.В.Івасюка, вул.В.Лобановського, вул.В.Терешкової, вул.Головна: 26–48Б, 51–51Б, 55–55А, 57А; вул.Д.Ончуленка, вул.Жукова, вул.Закарпатська, вул.І.Сушинського, вул.І.Франка, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Карпатська, вул.К.Беженар, вул.Лісова, вул.Огієнко, вул.П.Олійник, вул.Польова, вул.Рязанська, вул.Світанкова, вул.Тетеріна, вул.Т.Шевченка: 1–28, 30–30А; вул.Фрунзе, вул.Ю.Федьковича, вул.28 Червня: 3–55, 57–59, 61–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75А–77, 79, 81–89; пров.Вишневий, пров.Гребінки, пров.Д.Ончуленка, пров.Залізнодорожний, пров.І.Сушинського, пров.І.Франка, пров.Кармелюка, пров.Польовий, пров.Тетеріна, пров.Український, пров.Шевченка, пров.1-й Головний, пров.1-й Кармелюка, пров.1-й Терешкової, пров.1-й Тетеріна, пров.1-й Фрунзе, пров.2-й Головний, пров.2-й Д.Ончуленка, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Сушинського, пров.2-й Терешкової, пров.2-й Тетеріна, пров.2-й Фрунзе, пров.28 Червня, пров.3-й Кармелюка, пров.3-й Фрунзе, пров.3-й Шевченка, пров.4-й Фрунзе 1884
14 с.Великий Кучурів – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Виноградна, вул.Висоцького, вул.Володимира Великого, вул.Г.Артемовського, вул.Герцена, вул.Головна: 50–50Б, 52–54Б, 56–56А, 58–154; вул.Горіхова, вул.Г.Сковороди, вул.Джерельна, вул.Дубинська, вул.Є.Гакмана, вул.Жасмінна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Мазепи, вул.І.Миколайчука, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Ковальчука, вул.Кохановського, вул.Лук’яна Кобилиці, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.М.Рильського, вул.Мрія, вул.Нікітіна, вул.О.Пчілки, вул.Проліскова, вул.П.Сагайдачного, вул.П.Тичини, вул.Річкова, вул.Свободи, вул.Смерекова, вул.Солов’їна, вул.Спортивна, вул.Степана Бандери, вул.Степова, вул.Стеценка, вул.Трояндова, вул.Чапаєва, вул.Чернівецька, вул.Чкалова, вул.Я.Стецька, вул.1 Травня, пров.Буковинський, пров.Б.Хмельницького, пров.Герцена, пров.Горіховий, пров.Київський, пров.Миру, пров.Річковий, пров.Чернівецький, пров.Чкалова, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Володимира Великого, пров.1-й Горіховий, пров.1-й Кохановського, пров.1-й Пролісковий, пров.1-й Сагайдачного, пров.1-й Сковороди, пров.2-й Горіховий, пров.2-й Сагайдачного, пров.2-й Сковороди, пров.2-й Чернівецький, пров.3-й Головний, пров.3-й Миру, пров.3-й Сагайдачного, пров.4-й Головний, пров.4-й Сагайдачного, пров.5-й Головний, с.Годилів 2491
15 с.Снячівс.Глибочок (Великокучурівська сільська громада) 1444
16 с.Тисовець 2688
17 с.Верхні Петрівці 2958
18 с.Давидівка 2345
19 с.Зруб-Комарівський 1168
20 с.Їжівці – вул.А.Доніч, вул.Буковинська, вул.Г.Асакі, вул.Г.Бостан, вул.Г.Вієру, вул.Г.Кожбук, вул.Головна, вул.І.Крянге: 15–57, 61, 63, 65, 67, 69, 73–77, 83–93, 96А; вул.І.Лук’яна, вул.М.Грушевського, вул.М.Ємінеску, вул.Молодіжна, вул.О.Кобилянської, вул.Садова: 1–33, 36, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54–56, 58, 60, 62, 64, 66–74, 110–128; вул.Серецька, вул.С.Релі, вул.Чернівецька, вул.Штефан чел Маре: 1–45, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93, 95–97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 129, 131, 133–137; 2318
21 с.Їжівці – вул.В.Александрі, вул.В.Івасюка, вул.Гагаріна, вул.Д.Лук’яна, вул.І.Крянге: 58–59, 62, 64, 66, 68, 70, 78–81, 95, 97–115; вул.І.Миколайчука, вул.Кодрілор, вул.Л.Українки, вул.Н.Яремчука, вул.О.Довбуша, вул.Підлісна, вул.Прикордонна, вул.Садова: 35, 37–39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 76–108; вул.Т.Шевченка, вул.Штефан чел Маре: 48, 50, 52–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–124, 128, 130, 132, 138–383; вул.Ю.Федьковича, вул.Я.Стецька 1685
22 с.Кам’яна, с.Глибочок (Кам’янська с/р) 2641
23 с.Комарівці 874
24 с.Костинціс.Ясени 1312
25 с.Михальчас.Дубовес.Заволокас.Спаська 3720
26 с.Нижні Петрівціс.Аршиця 3043
27 с.Нові Бросківціс.Заболоття 1696
28 с.Панка 2054
29 с.Ропча 2568
30 с.Слобода-Комарівці 728
31 с.Старі Бросківці 1765
32 с.Стара Жадова, с.Косованка, с.Нова Жадова, с.Дібрівка 2982
33 с.Стара Красношора 611
34 с.Череш 1014
35 с.Чудей – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Александрі, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Карпатська: 1–49, 51–55, 57, 59, 61А; вул.Л.Українки, вул.М.Емінеску, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новосільна, вул.Н.Яремчука, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Прилісна, вул.Річна, вул.Роднікова, вул.Садова, вул.Святого Миколая, вул.Три дуба, вул.Т.Шевченка, вул.Штефан чел Маре, вул.Ю.Федьковича, пров.1-й Буковинської, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Залізничної, пров.1-й М.Емінеску, пров.1-й Молодіжної, пров.1-й Привокзальної, пров.1-й Прилісної, пров.1-й Річної, пров.1-й Садової, пров.1-й Святого Миколая, пров.1-й Три дуба, пров.1-й Штефан чел Маре, пров.2-й Буковинської, пров.2-й Залізничної, пров.2-й М.Емінеску, пров.2-й Молодіжної, пров.2-й Прилісної, пров.2-й Річної, пров.3-й Буковинської, пров.3-й М.Емінеску, пров.3-й Річної, пров.4-й Буковинської, пров.4-й М.Емінеску, пров.5-й М.Емінеску 2439
36 с.Чудей – вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Дружби, вул.Зубровецька, вул.Карпатська: 50–50А, 56, 58, 60А, 62–265; вул.Лісна, вул.Л.Каденюка, вул.Лугова, вул.О.Гончара, вул.О.Довбуша, пров.1-й Дружби, пров.1-й Зубровецької, пров.1-й Карпатської, пров.1-й Лісної, пров.1-й О.Гончара, пров.1-й О.Довбуша, пров.2-й Дружби, пров.2-й Зубровецької, пров.2-й Карпатської, пров.2-й Лісної, пров.2-й О.Гончара, пров.3-й Зубровецької, пров.3-й Карпатської, пров.3-й Лісної, пров.4-й Зубровецької, пров.4-й Карпатської, пров.5-й Карпатської, с. Нова Красношора 1694

 

Категорія: Вибори
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ