TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Кандидати на мера міста та в міську раду

Міська комісія

Сьогодні, 01.10.15 р., Сторожинецькою міськю виборчою комісією на засіданні був затверджений список кандидатів від політичних партій до Сторожинецької міської ради а також кандидати на посаду мера міста.

Всього до виборчої комісії було внесено 8 повідомлень про проведення партійних конференцій щодо висунення списків кандидатів. Всі партії подали пакет документів для реєстрації кандидатів.

Кандидати на мера Сторожинця:

  1. Карлійчук Микола Миколайович, член партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”;
  2. Панчук В’ячеслав Іларіонович, безпартійний;
  3. Дьяконюк Деонізій Євгенович, член партії “Громадянська Позиція”.

Першими закріпленими в списках кандидатами в депутати Сторожинецької міської ради стали:

СОЛІДАРНІСТЬ Матейчук Ігор Григорович 18.08.1966 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ Перший кандидат
БАТЬКІВЩИНА Равлюк Лідія Георгіївна  02.01.1957  ВО «Батьківщина» Перший кандидат
ВІДРОДЖЕННЯ Никоряк Богдан Борисович 03.11.1969 б/п Перший кандидат
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Карлійчук Ілля Васильович 27.07.1954 Член РПЛ Перший кандидат
АГРАРНА ПАРТІЯ Брижак Петро Михайлович 14.11.1964 Аграрна партія України Перший кандидат
НАШ КРАЙ Чоботар Роман Романович 31.08.1967 б/п Перший кандидат
ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ Штирбу Петро Миколайович 03.07.1956 Член Політичної партії “Громадянська позиція” Перший кандидат
СВОБОДА Панкратова Ірина  Петрівна 06.08.1994 Член політичної партії ВО  «СВОБОДА» Перший кандидат
Округ №1

СОЛІДАРНІСТЬ Зваричук Лариса Василівна 17.08.1971 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 1
БАТЬКІВЩИНА Шульгіна Ганна Василівна  26.09.1957  ВО «Батьківщина» 1
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Клошко Ганна Іванівна 15.12.1964 Член РПЛ 1
АГРАРНА ПАРТІЯ Шпарка Марія Василівна 21.08.1961 безпартійна 1
НАШ КРАЙ Майсюк Володимир Георгійович 05.05.1954 б/п 1

Округ №2

СОЛІДАРНІСТЬ Сеник Андрій Володимирович 22.01.1982 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 2
БАТЬКІВЩИНА Антонюк Василь Степанович  20.12.1958  ВО «Батьківщина» 2
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Костинян Віталій Степанович 20.09.1979 Позапартійний 2
АГРАРНА ПАРТІЯ Бойчук Іван Олексійович 30.05.1963 Аграрна партія України 2
НАШ КРАЙ Москалюк Алла Григорівна 03.05.1967 б/п 2

Округ №3

СОЛІДАРНІСТЬ Багрій Мирослава Григорівна 25.02.1960 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 3
БАТЬКІВЩИНА  Шульгін Андрій Вікторович  05.04.1978  ВО «Батьківщина» 3
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Кислінський Олександр Олександрович 12.07.1994 Член РПЛ 3
АГРАРНА ПАРТІЯ Ковальчук Микола Іванович 08.02.1958 безпартійний 3
НАШ КРАЙ Кіф’як Олена Миколаївна 16.12.1985 б/п 3

Округ №4

СОЛІДАРНІСТЬ Євдокіменко Анатолій Олександрович 02.07.1956 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 4
БАТЬКІВЩИНА Токарюк Вероніка Михайлівна  26.09.1955  ВО «Батьківщина» 4
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Андрійчук Олег Васильович 07.08.1978 Позапартійний 4
АГРАРНА ПАРТІЯ Олійник Юрій Юрієвич 21.02.1981 безпартійний 4
НАШ КРАЙ Фрунза Сергій Ілліч 11.03.1985 б/п 4
СВОБОДА Александрюк Євген Миколайович 07.08.1984 Член політичної партії ВО  «СВОБОДА» 4

Округ №5

СОЛІДАРНІСТЬ Гаврилюк Анатолій Ілліч 24.05.1977 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 5
БАТЬКІВЩИНА  Бідіний Ігор Михайлович  09.04.1982  Позапартійний 5
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Доскалюк Олена Василівна 11.05.1963 Член РПЛ 5
АГРАРНА ПАРТІЯ Бойчук Василь Олексійович 30.05.1963 безпартійний 5

Округ №6

СОЛІДАРНІСТЬ Гриценко Юрій Васильович 27.09.1961 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 6
БАТЬКІВЩИНА  Глядченко Раїса Радівна  14.06.1962  ВО «Батьківщина» 6
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Потапчук Святослав Миколайович 06.01.1978 Позапартійний 6
АГРАРНА ПАРТІЯ Адажий Роман Васильович 19.03.1978 безпартійний 6
НАШ КРАЙ Троцко Олександр Миколайович 20.02.1953 б/п 6

Округ №7

СОЛІДАРНІСТЬ Потапчук Богдана Володимирівна 12.01.1982 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 7
БАТЬКІВЩИНА  Голікова Наталя Олегівна  27.11.1959  ВО «Батьківщина» 7
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Кліх Оксана Васильовна 03.07.1971 Член РПЛ 7
АГРАРНА ПАРТІЯ Глядченко Сергій Миколайович 14.07.1962 Аграрна партія України 7
НАШ КРАЙ Бездітний Олег Михайлович 03.02.1964 б/п 7

Округ №8

СОЛІДАРНІСТЬ Місюра Едуард Анатолійович 07.12.1973 Безпартійний 8
БАТЬКІВЩИНА Яворський Павло Петрович  15.07.1964  Позапартійний 8
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Маніліч Тетяна Василівна 19.03.1981 Член РПЛ 8
АГРАРНА ПАРТІЯ  Косован Наталя Миколаївна 16.06.1975 безпартійна 8
НАШ КРАЙ Бабюк Володимир Миколайович 20.11.1972 б/п 8

Округ №9

СОЛІДАРНІСТЬ Водославський Іван Іванович 20.01.1963 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 9
БАТЬКІВЩИНА  Рудий Олександр Валерійович  19.06.1978  ВО «Батьківщина» 9
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Мангіш Сільвестр Іванович 31.01.1942 Позапартійний 9
АГРАРНА ПАРТІЯ Жижій Вадим Васильович 14.02.1994 безпартійний 9
НАШ КРАЙ Козьма Світлана Валер’янівна 17.12.1984 б/п 9

Округ №10

СОЛІДАРНІСТЬ Поляк Валерій Михайлович 23.03.1955 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 10
БАТЬКІВЩИНА Кухта Елла Ігнатівна  11.06.1978  Позапартійна 10
ВІДРОДЖЕННЯ Плюта Володимир Миколайович 26.08.1978 б/п 10
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Кислінський Олександр Володимирович 02.10.1958 Член РПЛ 10
АГРАРНА ПАРТІЯ Стиран Сергій Федорович 24.04.1955 безпартійний 10
НАШ КРАЙ Унгурян Василь Іванович 16.03.1957 б/п 10

Округ №11

СОЛІДАРНІСТЬ Маліцький Станіслав Ігнатович 29.05.1971 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 11
БАТЬКІВЩИНА Фестей Анатолій Володимирович 25.10.1977  ВО «Батьківщина» 11
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Черневич Валерій Петрович 03.02.1960 Член РПЛ 11
АГРАРНА ПАРТІЯ Багрій Віктор Іванович 07.08.1961 безпартійний 11

Округ №12

СОЛІДАРНІСТЬ Садик Володимир Миколайович 16.08.1977 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 12
БАТЬКІВЩИНА Корочук Ольга Семенівна  07.07.1962  ВО «Батьківщина» 12
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Карлійчук Анастасія Ярославівна 20.09.1996 позапартійна 12
АГРАРНА ПАРТІЯ Бока Аркадій Георгійович 18.08.1975 безпартійний 12

Округ №13

СОЛІДАРНІСТЬ Теслюк Марія Сидорівна 03.04.1957 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 13
БАТЬКІВЩИНА Ракоча Юрій Борисович  05.05.1983  ВО «Батьківщина» 13
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Марочко Олександр Степанович 07.04.1992 Позапартійний 13
АГРАРНА ПАРТІЯ Савіцький Ярослав Степанович 15.07.1957 безпартійний 13
НАШ КРАЙ Бугайова Галина Павлівна 20.10.1970 б/п 13

Округ №14

СОЛІДАРНІСТЬ Карп Григорій Драгушович 22.06.1964 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 14
БАТЬКІВЩИНА Борча Віталій Костянтинович  21.08.1972  Позапартійний 14
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Войцицька Світлана Станіславів 03.07.1986 Член РПЛ 14
АГРАРНА ПАРТІЯ Лукенюк Петро Ілліч 01.06.1949 Аграрна партія України 14
НАШ КРАЙ Євдошак Олександр Іларіонович 28.10.1967 б/п 14

Округ №15

СОЛІДАРНІСТЬ Гумен Леонід Дмитрович 29.09.1965 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 15
БАТЬКІВЩИНА Джеголя Ігор Іванович  25.08.1975  ВО «Батьківщина» 15
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Маніліч Віталій Васильович 05.02.1975 Член РПЛ 15
АГРАРНА ПАРТІЯ Бойчук-Щітка Марина Василівна 15.09.1990 безпартійна 15
НАШ КРАЙ Костащук Микола Михайлович 19.12.1972 б/п 15

Округ №16

СОЛІДАРНІСТЬ Вітюк Аркадій Дмитрович 15.10.1982 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 16
БАТЬКІВЩИНА  Манчук Ярослав Васильович  22.08.1978  ВО «Батьківщина» 16
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Григоращук Юлія Георгіївна 18.08.1990 Позапартійна 16
АГРАРНА ПАРТІЯ Олексюк Павло Мірчович 01.07.1969 безпартійний 16
НАШ КРАЙ Гренчук Марія Іванівна 28.10.1969 б/п 16
Читайте також:  ЦВК сформувала склад Сторожинецької міської територіальної виборчої комісії

Округ №17

СОЛІДАРНІСТЬ Оленюк Анатолій Вікторович 30.06.1958 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 17
БАТЬКІВЩИНА  Мотуз Лариса Анатоліївна  16.02.1970  ВО «Батьківщина» 17
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Олар Юлія Анатоліївна 01.07.1995 Член РПЛ 17
АГРАРНА ПАРТІЯ Парайко Оксана Дмитрівна 07.02.1957 безпартійна 17

Округ №18

СОЛІДАРНІСТЬ Скоролітній Володимир Ілліч 24.09.1958 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 18
БАТЬКІВЩИНА Поляк Микола Ілліч  03.07.1943  ВО «Батьківщина» 18
ВІДРОДЖЕННЯ Леонтій Василь Миколайович 21.12.1954 б/п 18
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Чорногуз Дмитро Іларійович 07.11.1990 Член РПЛ 18
АГРАРНА ПАРТІЯ Трусов Олександр Володимирович 02.09.1969 безпартійний 18
НАШ КРАЙ Щербатюк Марія Вікторівна 01.08.1981 б/п 18
СВОБОДА Доніченко Ярослав Романович 02.09.1960 Член політичної партії ВО  «СВОБОДА» 18

Округ №19

СОЛІДАРНІСТЬ Рибак Іван Григорович 16.05.1960 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 19
БАТЬКІВЩИНА Дарабан Катерина Степанівна  16.10.1966  ВО «Батьківщина» 19
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Чорногуз Ігор Іларійович 14.05.1984 Член РПЛ 19
АГРАРНА ПАРТІЯ Іванюк Октав’ян ІллІч 29.01.1950 безпартійний 19
НАШ КРАЙ Козак Надія Миколаївна 20.10.1975 б/п 19

Округ №20

СОЛІДАРНІСТЬ Грезюк Марія Іллівна 06.06.1968 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 20
БАТЬКІВЩИНА  Конечний Юрій Валерійович  09.05.1983  ВО «Батьківщина» 20
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Демидюк Антон Миколайович 30.01.1996 Член РПЛ 20
АГРАРНА ПАРТІЯ Дудко Валентин Сергійович 01.02.1963 безпартійний 20
НАШ КРАЙ Дячук Руслан Степанович 29.08.1977 б/п 20

Округ №21

СОЛІДАРНІСТЬ Джал Лілія Іванівна 16.01.1971 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 21
БАТЬКІВЩИНА  Митрик Михайло Іванович  31.10.1958  ВО «Батьківщина» 21
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Демидюк Микола Миколайович 26.09.1963 Член РПЛ 21
АГРАРНА ПАРТІЯ Павлюк Михайло Іванович 05.06.1956 Аграрна партія України 21
НАШ КРАЙ Майсюк Оксана Іллівна 25.04.1966 б/п 21
СВОБОДА Грень Олександр Володимирович 18.09.1983 Член політичної партії ВО  «СВОБОДА» 21

Округ №22

СОЛІДАРНІСТЬ Беленчук Альона Олексіївна 28.10.1972 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 22
БАТЬКІВЩИНА Трояновський Тодор Ілліч  06.12.1946  Позапартійний 22
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Кусяк Ігор Іванович 15.09.1969 Член РПЛ 22
АГРАРНА ПАРТІЯ Іренюк Анатолій Володимирович 19.07.1961 безпартійний 22
НАШ КРАЙ Красовський Олександр Васильович 07.02.1973 б/п 22

Округ №23

СОЛІДАРНІСТЬ Куделько Яна Василівна 16.05.1983 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 23
БАТЬКІВЩИНА Козак Людмила Михайлівна  02.11.1970  ВО «Батьківщина» 23
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Корецький Іосип Степанович 19.03.1951 Член РПЛ 23
АГРАРНА ПАРТІЯ Ткачук Андрій Петрович 03.12.1987 безпартійний 23
НАШ КРАЙ Федчук Ігор Геннадійович 01.09.1954 б/п 23

Округ №24

СОЛІДАРНІСТЬ Кричка Наталія Володимирівна 31.10.1975 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 24
БАТЬКІВЩИНА Шушайло Тетяна Василівна  06.08.1982  Позапартійна 24
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Горюк Василь Іванович 10.11.1958 Позапартійний 24
АГРАРНА ПАРТІЯ Демчук Марія Троянівна 21.02.1959 Аграрна партія України 24
НАШ КРАЙ Мартинюк Наталія Василівна 27.07.1964 б/п 24

Округ №25

СОЛІДАРНІСТЬ Сокирко Іван Євстафійович 10.10.1955 Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 25
БАТЬКІВЩИНА Яреміца Ілля Васильович  22.03.1949  Позапартійний 25
ВІДРОДЖЕННЯ Малайку Георгій Георгійович 25.04.1965 б/п 25
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Давидян Георгіна Михайлівна 01.02.1961 Член РПЛ 25
АГРАРНА ПАРТІЯ Мітрік Георгій Ілліч 28.04.1968 безпартійний 25

Округ №26

СОЛІДАРНІСТЬ Лягу Павліна Юріївна 13.10.1959 Безпартійна 26
БАТЬКІВЩИНА Цера Олександр Дмитрович  02.09.1969  Позапартійний 26
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ Штирбу Валентина Миколаївна 01.12.1969 Член РПЛ 26
АГРАРНА ПАРТІЯ Митрик Марія Сільвестрівна 24.07.1968 безпартійна 26
НАШ КРАЙ Гадинко Олександр Олександрович 09.06.1981 б/п 26

Виборчі округи по місту Сторожинець:

Межі виборчих округів по місту Сторожинець

Номер територіального виборчого округу

Опис меж територіального виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців
в окрузі

1 м.Сторожинець-вул.Чернівецька,:1-85; пров.Чернівецький; 1-йпров. Чернівецький. 499
2 м.Сторожинець-ву.л.Копайгородська, 40-років Перемоги, І.Франка, вул..Косівська: пров. Косівський; вул..Л.Толстого, Зелена,П. Нікітіна, Молодіжна, П.Сагайдачного, Чернівецька: 86-170, Весняна, Тиха. 468
3 м.Сторожинець-вул.Г.Карюкіна:1-6,6А,7,8.8А,9-11,11А,13,14,16,18,20,22,24,26, 28,30,С.Лопуляка,Першотравнева. Пров.Першотравневий, М.Гоголя, М.Некрасова: 1-11., Гвардійська. 464
4 м.Сторожинець-М.Грушевського, 28Червня,Небесної сотні. Українська, Недужка,П.Видинівського:2-72А;75;77, Чапаєва : 2,2А4,.6,8,12,14,20,30, 464
5 м.Сторожинець-Сторожинецька. Садова,Сонячна, Шептицького, Весняна, Р.Шухевича,М. Старицького, Івасюка, Горіхова, Бузкова, Ропчанська, Лісова, Підлісна, І.Мічуріна, 487
6 м.Сторожинець- вул..Чапаєва:.3Б,5,5А,7,7А,7В,7Д,9,9А,9б,9Д,11, 401
7 м.Сторожинець-вул.Чапаєва:13,13А.15,19,,21,23,25, Г.Карюкіна:15,17,19,19А, 21,21А,23,25,27-88,59А,64А,65А,72А,86А,88, М.Некрасова 14 343
8 м.Сторожинець- вул.Миру; пров.Миру, Нежалежності. 408
9 м.Сторожинець- М.Некрасова:,16,18,20, Щорса, Молдавська, Буковинська, Ч.Дарвіна, О.Боженка, Пархоменка, Г.Котовського, У.Кармелюка, Фрунзе, 352
10 м.Сторожинець-Чаплигіна:1,2,2А,2Г,2Д, 3,4,4А,5-32,35,40-46, 48,50,50А,51,55,57,74,77,106,110,114,118. 403
11 м.Сторожинець- Чкалова, С.Лазо, Л.Українки, Чаплигіна: 47,      ; пров.Чаплигіна, Гастело, 409
12 м.Сторожинець- вул.Амурська, пров. Амурської. 398
13 м.Сторожинець- вул.Реутова,Польова, Т.Шевченка,О.Герцена: пров.О.Герцена,  Прикарпатська, Житня. 380
14 м.Сторожинець- вул.М.Ватутіна: пров.М. Ватутіна, І.Вільде, Берегова,  Г.Дущак, Глибоцька, Марка Вовчка, С. Окуневської, Річкова: пров.Річкової. 398
15 м.Сторожинець- вул.О.Кобилянської: пров. О.Кобилянської 416
16 м.Сторожинець- Донська. Дж. Джамбаєва, М.Горького, Артема, П.Корчагіна, Л.Глібова, Руднєва,Зарічна, В.Шекспіра, Д.Карбишева, Ю.Фучіка, В.Антоновича, Соломії Крушельницької. 440
17 м.Сторожинець- вул..Дніпровська: пров Дніпровський; 1-й пров. Дніпровської; 2-й пров.Дніпровської, З.Космодемянської, Прутська,С.Ковпака, Я.Галана, ПавлаЧубинського, А.Міцкевича, В.Стефаника, І.Виговського,М.Василька,М.Заньковецької. 438
18 м.Сторожинець-вул.Залізнична, Піонерська, Ю.Федьковича, Фізкультурна,Н.Яремчука,Хотинська, О.Пушкіна: пров.О.Пушкіна 436
19 м.Сторожинець- вул.Б.Хмельницького:3,4,6,9, 9В,10,11,12,14,15,17.18А. 19,20.20А,21,23,23А,23Б,24,25,25А,26-30,32-55,57,59,Нова, О.Матросова, Нова: пров.Нової, Й.Шмідта, Кошківська, І.Мазепи: пров.І.Мазепи, Південна, Квітнева, Ф.Кривенка, М.Лермонтова, Т.Іваницького, Степова, Промислова. 450
20 м.Сторожинець-вул.П.Видинівського:74,74А,74Д,76,78-85,85А, 86,87,87А,88,89,89А,90,90А,93-102,102А,103-108,108А,109-111,112Б,113,114,116, 117,117А, 118,119,119А,120,121,121А,122,123,123А,124-128,128А129,129А,130,131,131А,132,133,136,138-143,145, 146,149,149А151. Полтавська: пров.Полтавської, І.Крейтера: пров.І.Крейтера, Новобросківецька, І. Миколайчука, Берегометська, 1-й пров Берегометський, 2-й пров Берегометський Вижницька: пров.Вижницької, Подольська, Гуцульська, Абрикосова, Виноградна,Дачна, княгині Ольги, О.Довженка, Яблунева,Асакі, 1-й пров.Асакі, 2-й пров.Асакі 486
21 м.Сторожинець-вул.Клинівська: пров.Клинівської, 1-й пров Клинівської, 2-й пров.Клинівської,3-й пров.Клинівської,4-й пров Клинівської, Пляжна, Західна, Берегова, Лугова,Бузкова, Сунична. 514
22 м.Сторожинець- вул.Вишнева: пров.Вишневої, 1-й пров.Вишневої, 2-й пров Вишневої, А.Гайдара, М.Коперника, пров.Г.Карюкіна, М.Черемшини, Галицька, Гайдамацька, Д.Вишневецького,Січових стрільців, В.Белінського, Опришків,О.Маковея, С.Смаль Стоцького,М.Емінеску, Лісоводів,Дружби, 1-й пров.Дружби, 2-й пров.Дружби, 4-й пров.Дружби, 5-й пров.Дружби, 6-й пров.Дружби, 7-й пров.Дружби,Жасмінна, Фруктова. 506
23 м. Сторожинець- вул.Якобашвілі, Нагірна, Пдгірна, О.Довбуша, пров. О.Довбуша, 1-й пров.О.Добуша, Київська, пров.Київський, 1-й пров Київський, 2-й пров. Київський, 3-й пров.Київський, 4-й пров.Київський, Л.Кобилиці, В.Вернадського, Динамівська. 483
24 м.Сторожинець- вул..Б.Хмельницького:56,58, 58А,60,60А, 61,62,64-74,76-78,80,82,84,85-95,95А,96-118,118А,118Б,119,120,120А,120Б,121-138,138А, 138Б,140-150,150А,151-161,161Б,162,162А,163-165,167А,168-173,173А,174.175,176-180,180А,181,182,184,186,187,188,190,192,196, 198.Шкільна,Крилова, А.Шептицького,Б.Хашдеу,Мисливська. 521
25 м.Сторожинець- вул..Л.Чайкіної, Набережна, Квітнева,Південна, І.Котляревського, Ф.Кривенка, М.Чугуніна, О.Кошового, Сіретська, Радужна, Табірна, пров.Табірний,К.Галкіна, Колгоспна, Мендєлєєва, Вербова,Затишна, Ф.Штирбу, 514
26 м.Сторожинець-Вашківська, пров.Вашківський, Кельменецька,М.Лисенка, Львівська, Володимирівська, Чехова, Переяслівська, Козацька, Кіцманська. 539

Категорія: Вибори
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ