TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Любителів механіки Феміда не зрозуміла

Кримінал

Відтепер 44-річний  мешканець с. Комарівці  Сторожинецького району має цілих дванадцять місяців провести на твердих нарах колонії.

У залі судового засідання днями було встановлено, що останнім часом фігурант працював на місцевого фермера – доглядав за його господарством. Та замість надійної охорони – сам і викрадав майно господаря. Зокрема, 10-11 січня 2015 р. викрав електродвигун від соломорізки, навісне обладнання для трактора Т-40, верстат для деревини та інших агрегатів на 56 тис. 250 гривень. Звичайно ж, був встановлений, викритий у даних злочинах і тепер відбуває спокутувати «гріхи» за колючий дріт. Його також зобов’язано відшкодувати потепрілому матеріальні збитки.

По три  роки позбавлення волі нещодавно Сторожинецький районний суд призначив 21-річному жителю місцевого с. Нові Бросківці, студентові-четвертокурснику одного із вузів м. Чернівці та 31-річному мешканцю с. Лукавці Вижницького району.

Було встановлено, що близько третьої години ночі 28 лютого п.р. у с. Нові Бросківці вони проникли до приватного автогаража підприємця і таємно викрали розукомплектований мотоцикл марки «YAMAHA TDM 900» вартістю у  60 тис. гривень. Та відремонтувати транспортний засіб, щоб згодом розважатись за його кермом, молоді люди не встигли –  цьому їм завадили правоохоронці.

Суд визнав фігурантів винними в інкримінованому кримінальному правопорушенні та за скоєне покарав. Правда, на підставі ст. 75 та 76 КК України від виконання даного покарання вони звільнені. Їм встановлені півторарічні іспитові терміни та певні обмеження.

Джерело: Володимир Драюк, ТУ ДСА України в області

Читайте також:  У жителя Буденця поліція вилучила нелегальну зброю та боєприпаси
Категорія: Кримінал
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ