Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Голова РДА зустрівся з представниками політичних партій

Зустріч в РДА

Вчора, 06.11.15 р., голова Сторожинецької РДА Ярослав Михайлович Бартош зустрівся з керівниками виборчих штабів тих місцевих організацій партій, представники яких будуть мати депутатські мандати у Сторожинецькій районній раді нового скликання.

На зустрічі були присутні Іван Іванович Лосік, Микола Артемович Деліцой, Ілля Васильович Карлійчук, Катерина Георгіївна Гуцуляк. Петро Михайлович Брижак та Михайло Миколайович Серецький також були запрошені, але з поважних причин не прийшли.

У вступному слові голова РДА попросив всіх відкинути політичні амбіції, сфокусуватися на розвитку нашого району. Ярослав Михайлович озвучив результати виконання фінансових планів і висловив сподівання на співпрацю та порозуміння в майбутньому.

Катерина Георгіївна подякувала всім виборцям за підтримку і зазначила, що так як їхня політична сила взяла найбільшу кількість місць (11 мандатів) в районній раді, то на її думку, саме представник від ВО “Батьківщина” має очолювати райраду.

Іван Іванович, представник БПП “Солідарність” (10 мандатів в новій раді), зазначив, що новообрані депутати повинні самостійно визначитися з кандидатурами голови районної ради та заступника голови районної ради.

Всі представники місцевих організацій політичних партій подякували виборцям за те, що 25 жовтня прийшли та підтримали їхні політичні сили і запевнили, що їхні команди йдуть в депутати тільки для того, щоб працювати на добробут та розвиток Сторожинецького району.

Магазин Водолій
 • Гость: Тю Катруся ти або глуха або дур..а голова РДА Я.М.Бартош наголошує, що потрібно працювати для громади та просить Вас відкинути всі політичні амбіції.. то якого хре..а ти лізеш зі своєю політичною партією попри батька в сра..у Наша партія - наша партія, НЕ БУТИ ТОБІ ГОЛОВОЮ РАЙОННОЇ РАДИ, правильно сказав Іван Іванович депутати самі визначаться кого вони хочуть бачити головою , а не той хто виграв перше чи останнє місце. Потрібно поважати всіх депутатів а не нав'язувати свою нікчемну думку.
 • Гость: Особливо цікаво з 12 хвилини, як треба любити владу, щоб так низько впасти щоб бути головою райради. Позор Катерині. А Лосік правильно відмітив, хоча і заслабко. Депутати оберуть голову.
 • Гость: А шо Бартоше, тобі перш за все треба було зрозуміти чи не буде першим питанням першої сесії відставка голови РДА? Іншого я тут нічого не бачу, що страшно, що викинуть тебе на смітник? З цією промовою ти міг би й на установчій сесії виступити і запросити всіх до співпраці....
 • Гость: Ярослав Михайлович дуже правильно,що ви зібрали всіх представників політичних партій, еле було б не погано якщо ви це зробили також до виборів бо склалося враження , що до виборів вам не було потрібно збиратися тому що ви відчували свою перемогу і тільки після оприлюднення результатів ви зробили цей дуже важливий для району жест, сподіваюся, що депутати вас зрозуміють.
 • Гость: Данучтотытакоэговоріш! Дорогой Ярослав Михайловіч збирав не виборців, а вчителів, голів сільрад і пресував їх разом з дражайшою своєю подругою по власті, Катєріною. Тепер бартош третій з кінця у списку і ні районна, ні обласна рада йому не світить. Запах жарених волос жостко висів у кабінєті голови РДА і він реально щас тупо підлизується до всякіх кєровніков партій. А всякі кєровнікі партій озвучили б, як він їх пріглашає і тіпа бєсєдує. Чого? Про здоровячко поцікавитись? Нєт! Голову ради должні вибирати, вот чого. Вибирають таємним голосуванням. Короче, врємя покаже, але тут щас дуже навострилися страсті
 • Гость: А ти що був у кабінеті голови під час цієї зустрічі, що так впевнено про запахи пишеш? Якщо був то признайся хто ти, а якщо тебе там не було, не трави повітря, і так тошно від умніків.
 • Гость: Шановна Катерино Георгіївно. Перестаньте себе вихваляти, всім і так зрозуміло хто пише хвалебні відгуки. Своє бачення Вам висказав Чоботар Р.Р. у прийомній РДА. От цим все і сказано. Хто там був той зрозумів відношення людей до Вас особисто та до Бартоша. Не путати з іншими представниками БЮТу. Там порядні люди.
 • Гость: А сама біда в тому, що ніодин голова сільради або вчитель не заявили публічно про то, шо їх пресує глова РДА або шо він їм хамить. За кулісами то вони говорять, ще й у красках. Отсюда вивод - безхребетні гниди, які не бачуть, що за ними стоїть ГРОМАДА і бояться непоймичого.
 • Гость: На сьогоднішній день, Гуцуляк і Бартош обзвонили і зустрілися практично зі всіма депутатами райради ( думаю крім Пожоги і Лосіка). Також з головами с/рад. В хід іде все і родинні звязки і підкуп і шантаж. От народ. Але реально побачимо на сесії, яких ми депутатів вибрали, чи боліючих за громаду чи продажних. А недовіру Бартошу це правильно, заодно і Катерині.
 • Гость: Це ж треба , які у Катьки проблеми з математикою. 26 відсотків голосів - це не більшість, якби це було 51 відсоток тоді сміливо можна говорити про більшість, а так більшість - інші 74 відсотки голосів виборців, віддали свої голоси за інші партії. То заспокойся, не тримайся вже так за крісло, " я вважаю, я вважаю", досить вже твого нікчемного " я", щоб ти лише знала як ти вже всім набридла, то б ніколи б взагалі в Сторожинці непоявлялась. Гидота!
 • Гость: Ой Катько, ти вже просто достала, про яку "демократичну" силу в своїй особі ти говориш, та ти найбільша в світі антидемократка і тиранша. мене цікавить, а що інші представники партій не демократичні сили, вони що, сепаартисти?. Лише ти біла та пухнаста?. Згинь вже нечисть, яка ти демократка, всі бачили, і я які склоки, плітки та методи роботи використовувала,як брудно Бижака скидала й життя йому досі не даєш. Ти думаєш ніхто не знає, що "суперрейд" у лісний технікум - твоїх рук справа, ти думаєш люди не знають скільки писульок твоїх у Міністерстві освіти на Брижака, що лише його не призначали і т.д. та з такою як ти соромно за одним столом сидіти, Підла, ница БАЗАРНА БАБА!
 • Гость: Згідно даних протоколів по підсумках голосування на 36 округах до районної ради рейтинг кандидатів визначився таким чином: http://i.imgur.com/huB4uph.png Немає значення, чи переміг кандидат на окрузі. Має значення лише його місце в відсортованому по рейтингу списку кандидатів місцевої організації партії. Кожен кандидат дав внесок до загального результату кожної політичної сили. Перші кандидати проходять автоматично, якщо партія набирає більше 5%. Завдяки такій змішаній виборчій системі конкурували саме команди, а не кандидати різних партій один з одним. Саме тому і сталося так, що від деяких округів жодного кандидата не буде в районній раді.
 • Гость: Я знав! Виборці показали, наскільки вони люблять наших назначених керовніків з РДА. Красавци! Пятий з кінця! А діана то ваще. Не любить Ропча діану
 • Гость: Чому, Діана ж не остання. Все ж таки друга з кінця. От Бартошу реально позорняк. Навіть сусіди не голосували.
 • Гость: шо катько як завжди "возьмииите меня". тьфу А Бартош лишній раз захотів відчути себе царьком?
 • Гость: Ні, Катька як завжди - думає одне, говорить - інше, а робить третє. Бла-бла-бла.
 • Гость: Для Бартоша і Гуцуляк --«Если не можешь свалить врага – не царапайся…» Иосиф Сталин. Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2015/296595/
 • Гость: авжеж, демократія, як її розуміє гуцуляк К.Г., нам була неодноразово продемонстрована. чи не вони разом з бартошем нагинали депутатів, продавлюючи саме своє бачення вирішення питань. тобто, буде або так як ми хочемо, або ніяк. саме у цьому небезпека для майбутньої ради. за головування гуцуляк там толку не буде. знову одні склоки та підкилимні війни. та й взагалі незрозуміло, чому так упадає за наш район людина, яка тут не збирається жити. створила тут полігон для задоволення амбіцій та мутить воду...
 • Гость: Пани Гуцулячка і Бартош ви так скиглити що грошей немає а звідкіля ви взяли сотні тисяч гривень на ремонт даху у суді. Що ім на голову вода тече а садики. школи поміч учасникам АТО та скільки ще можна було людям помоще щоб вони хоть маленьку віру до вас мали так не мало нахватали бо приходить пі...........ц і треба ще урвати.Майте хоть трошки совісті забирайтесь геть щоб вами і близько там не смерділо а нова райрада повинна саме перше розібратися з цим дахом і куди пішли ці гроші і щоб вони відчиталися перед людьми а якщо ця райрада цього не зробить то ви такі самі як і вони так що думайте новообрані депутати бо вони повинні відповідати за це.а якщо ні то це все ляже на ваші плечі.
 • Гость: Бюджет даху піднявся з 350 тисяч до 1 мільйона з копійками буквально за пару місяців. Бабло відмивають страшно, тай ще у всіх на очах. А скиглять що грошей немає. Хоча правда, для громади немає, для цих убогих завжди є.
 • Гость: Потрібні всі подробиці що до даху, якщо хтось володіє конкретною інформацією прошу поділитися, дане питання беремо на контроль,
 • Гость: Молодець.
 • Гость: А ти що розробник кошторисної документації, що ціни озвучуєш? Не знаєш - мовчи, а шкода бюджетних коштів укладай власні, і не скигли що хтось бабло відмиває, чи може ти хочеш повідмивати???????
 • Гость: Бандера, видко, що ти не з Сторожинця, дах на суді давно потребував ремонту, лишень Катька знайшла кошти та ремонтує його, щоб людям на голову не падало.
 • Гость: Сторожинчанка звідки я не має значення місто і людей я знаю ліпше чим ти і те що люди які в цьому білье знають чим ти і про це говорять то це є правда.А те що ти лижеш ім задницю це всі знають і знають хто ти. Бо за такі кошти можна золотий дах накрити і ще чому твоя Катька разом з Бартошем нічого не зробили з дитсадком у В/Ч чому не знайшли грошей на ремонти шкіл і дитсадків а люди збирають гроші і за свій рахунок роблять ремонти що і це неправда бо ти така сама інакше іх не захищалаб. Такщо зарийся і сиди тихо нехай вони відчитуються скільки бабла вони відмиють щоб покрити витрати за вибори
 • Гость: Ви що були касиром у них Такого відсотку який має Батьківщина не має ні одна партія. Батьківщина перемогла у 15 з 36 округів то що підрахунок такий Балінов чому не покажите результати по округам щоб сікорські і всі остальні бачили як люди голосували
 • Гость: Без проблем, я виклав вище розподіл голосів по округах. Ви можете провести детальний аналіз при бажанні.
 • Гость: Діма, не звертай уваги. Це обіжена двана пише