Читачі бібліотек району взяли участь в обласному конкурсі

2

24 листопада 2015 року в приміщенні Чернівецької обласної бібліотеки для дітей відбувся XII Обласний конкурс читців віршів в номінації “Вірші з книги М. Івасюка “Елегія для сина” та вірші-посвяти В. Івасюку.

Активну участь в цьому конкурсі взяли читачі-діти бібліотек-філій Сторожинецької ЦБС з сіл Банилів-Підгірний, Михальчі, Заволоки, Нової Жадови, Старої Жадови.

Конкурс в бібліотеці

У номінації “Вірші з книги  М. Івасюка “Елегія для сина” перше місце здобула Монескул Наталія учениця 7-го класу з віршем “Ночами прокидаюсь” та третє місце – Ткачук Дарина учениця 7-го класу, яка прочитала вірш “Як місяць не зійде”. Обидві школярки –  читачі бібліотеки-філії з Михальчі.

Друге місце у номінації “Вірші-посвяти В. Івасюку” здобула Дарій Тетяна учениця 11-го класу, читач бібліотеки-філії з Банилова-Підгірного з віршем-присвятою В. Івасюку, автор зав. філії № 1 Стратейчук В.О.

3

Інші учасники – Гончарюк Діана, Гончарюк Софія (читачі бібліотеки-філії з села Заволока), Гуцуляк Євгенія (читач бібліотеки-філії з Нової Жадови) та Малютіна Євгенія (читач бібліотеки-філії з Старої Жадови) були відзначені призами та грамотами.

Джерело: Сторожинецька ЦБС

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ