На сесії районної ради обрали заступника голови та комісії

main

Сьогодні відбулася ІІ пленарне засідання сесії Сторожинецької районної ради VII скликання. На першому засіданні був обраний голова районної ради та оголошена перерва, а цього разу депутати обирали заступника голови райради та комісії ради за поданням голови.

Також, в зв’язку з катастрофічною ситуацією з електропостачанням в районі, депутати внесли пропозицію включити в порядок денний інформацію від начальника Сторожинецького РЕМ Мельника Степана Богдановича.

Крім головного енергетика району по цьому питанню заслухали жителів села Великий Кучурів, які прибули на сесію разом з депутатами сільської ради.

12

Обрання заступника відбувалося таємним голосуванням. За пропозицією голови районної ради Лосіка Івана Івановича до бюлетеню була включена тільки одна кандидатура – Філіпович Володимир Миколайович.

8

Після перерви, яка була зроблена для виготовлення лічильною комісією бюлетенів, не всі народні обранці повернулися до зали та брали участь у волевиявленні. Із присутніх в залі 33 депутатів проголосували тільки тільки 25.

Відмовилися голосувати за кандидатуру заступника представники місцевої організації партії ВО “Батьківщина”.

5

Більшістю голосів Філіпович Володимир Миколайович був обраний заступником голови Сторожинецької районної ради. На засіданні він прийняв присягу та приступив до виконання своїх обов’язків.

3

За пропозицією голови та після обговорення депутатами на сесії були обрані постійні комісії, персональний склад яких буде опублікований пізніше.

Загалом сесія пройшла емоційно та продуктивно. Всі питання порядку денного були розглянуті та були прийняті відповідні рішення.

По питанню з електропостачанням депутатами було прийняти рішення новоствореній профільній комісії районної ради спільно з управлінням економіки Сторожинецької РДА з залученням голів територіальних громад та керівництва Сторожинецького РЕМ в найкоротші терміни напрацювати пропозиції щодо поліпшення стану енергозабезпечення району.

Наприкінці сесії голова Давидівської сільської ради Войцицький Станіслав Леопольдович, який зараз служить на Сході України та перебуває в районі в короткотерміновій відпустці, звернувся до депутатів з проханням не витрачати свою енергію на чвари та консолідувати зусилля для вирішення нагальних проблем, які стоять перед громадою району.

Категорія: Важливо Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ