Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Для учнів Новобросківецької школи буде новий автобусний маршрут

В Нових Бросківцях затвердили новий маршрут для руху шкільного автобуса. Транспорт, який вже відремонтували, був переданий з гімназії Банилова-Підгірного.

Маршрут, на якому буде працювати відрехтований ЗіЛ, має довжину 21 кілометр та максимально охоплює всі куточки Нових Бросківців та Заболоття.

В Банилів-Підгірний передали шкільний автобус з Бобівців, а Бобівецкьий НВК отримав новий шкільний транспорт.

Магазин Водолій
  • Гость: відрехтований... ВІДРЕХТОВАНИЙ, КАРЛ! АСТАНАВІТЄСЬ! ЖУРНАЛЮГІ! Надіюсь, у вашому Чернівецькому відділі не сидять такі ж вуйки які говорять отако мо, а то шос гет не файно си получаєси
  • Балінов Дмитро: У якому "вашому Черніецькому"? І чим вам не подобається слово "рехтувати"? http://sum.in.ua/s/rykhtuvaty
  • Гость: Відкрий писака словник, будеш знати значення слова,- відрехтований. Моу, бо в тебе си не виходить.
  • Гость:
  • Гость: Не чіпляйтесь до слів, бо добру справу зроблено. Якби то Ви бачили радість , хвилювання шкільної малечі. Ось, що має значення!!! Батьки, діти, колектив школи вдячні голові Сторожинецької громади Карлійчуку М.М., депутату Кудельницькому М.П., директору школи Косменко М.П., що зрушили з "мертвої точки" проблему підвозу дітей до школи. Із 102 школярів - 38 долали відстань до навчального закладу більш як 3 км. Слід зауважити, що 25 з них - учні першого ступеня навчання. А на перспективу семеро першокласників потребують підвозу, так як проживають далеко від школи. Акцентуємо вашу увагу, що місцевість села горбиста, житлові будинки "розкидані" одне від одного. Тому ще раз дуже дякуємо за турботу про наших дітей.
  • Гость: Батьківський комітет та всі батьки учнів Новобросковецької ЗОШ І - ІІІ ст. вдячні голові Сторожинецької міської ради Карлійчуку М.М., начальнику відділу освіти Гакману А.І., депутату Кудельницькому М.П., директору школи Косменко М.П. та всім хто сприяв в отриманні шкільного автобуса для учнів школи.
  • Гость: Дякуємо депутатам громади!