Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Представникам громад Сторожинецького району розповідали про енергоефективність

Нещодавно в Сторожинецькій районній бібліотеці відбувся тренінг з представниками громад району на тему “Енергоефективність та енергетичний менеджмент для об’єднаних громад”. Захід проводили тренери “Центру розвитку місцевого самоврядування”.

Присутнім розповіли про організацію сучасної системи енергоменеджменту та впровадження його в об’єднаних територіальних громадах, застосування енергетичного моніторингу.

Звернули увагу на систему контролю за витратами енергоресурсів в бюджетних установах та енергоефективну модернізацію громадських будівель. Представникам громад розповіли про неінвестиційні та маловитратні заходи з енергозбереження.

Особливу увагу звернули на відносини в багатоквартирних будинках та розробку стратегій утримання будинку та прибудинкової території, а також на загальний огляд законодавства в сфері енергоефективності.

Були продемонстровані приклади сучасної гідроізоляції дахів багатоповерхівок, як альтернативу облаштуванню шатрових дахів, а також приклади протипожежної обробки поверхонь.

Тренери розповіли про енергоефективну модернізацію громадських будівель та поділилися досвідом проектів, що впроваджуються GIZ. Презентацію можна завантажити тут.

Значну увагу було приділено правильному встановленню віконних систем та їх правильному вибору, відповідно до нових державно-будівельних норм, які увійшли в дію з 1 травня 2017 року.

Бажаючі можуть завантажити презентацію для ознайомлення, натиснувши тут.

Магазин Водолій
  • Гость: Спитайте дуже хвальону завідуючу садочка №2 як вона дбає про енерго економію і збереження ресурсів. тепер коли така жара на вулиці вона включила опалення і відкривають у садку групах вікна роблять протяги а газ горить. Так само по довгому коридору постійно горить світло, бо вона хоче щоб усі бачили який вона ремонт зробила. та ж її хвалять люблять а те що депутат Амельченко виділив кошти на садок та напевно ще й на житло Лариси Анатолівни ніхто не перевірив. Чомусь коли вона наша распрекрасная була вихователем не перебудовувала свою хату і в Нідерланди із дочкою не їхала. це все завдяки депутутам, батьківським взяточкам та Вам Микола Миколайович. Тепер пережовуйте те що маєте. То яка ж економія самі перевірте. І як , хто про неї дбає а заодно і за гроші громади.
  • Гость: Да, це правда. Сама спостерігала. Діти розпарені з вулиці приходять у приміщення а в групі відкриті всюди вікна і двері. Діти на сквозняках. Питаю чому палеться у садочку? вихователька і няня сказали, що завідуюча сказала що виключити опалення не можна, томущо почався вже опалювальний сезон. А потім коли буде холодно то діти будуть мерзнути бо вона не раціонально використовує тепло і ще плюс діти зараз від протягів похворіють.
  • Гость: Да це так вікна у садочку відкриті і навіть коли холодно. всюди протяги. це роблять спеціально щоб менше було дітей щоб вихователі не перероблялись.ніхто не контролює роботу садочка. завідуючій теж на руку щоб дітей мало було тож економіяхарчів та й вона сама робить на групі їй теж треба щоб було менше дітей.
  • Гость: У другому садочку взагалі не турбуються за дітей. Ніяких занять, ніяких додаткових занять для більшого розвитку дітей. Вихователі самі по собі а діти теж самі по собі. Багато раз спостерігалося як кричать на дітей, дітей постійно наказують, сіпають. Молоді виховательки теж або на телефоні висять або одна з одною лялякають. Та що тутписати, про це вже нераз писали. Всі все знають але ніякої реакції. Дійсно хвалять завідуючу і хвалять. Ну і зробила вона ремонт садка фасад і таке інше але ж дітям від цього що? ні догляду ні розвитку для дітей.
  • Гость: це дякуйте меру шо привлек депутата і депутат з киева зробив ремонт садочка,але чого іменно 2 не понятно.
  • Гость: Так це заслуга Карлійчука і депутата Амельченка. А завідуюча собі дарма ярлики вішає. Вона неграмотна і нічого добитися не може. А чому іменно виділили кошти на №2 садочок. Тому що попередня завідуюча пані Наталя призвіща непамятаю подавала клопотання на РДА, на районну раду та зверталася до теротириального депутата Брижака П.М. і просила виділити кошти( з фотографіями про розвалини даху та про утеплення цього садка ще про водостічні труби вказувала) на цей садок Так тоді не було коштів. От і Карлійчук побачивши таку ситуацію продвинув цей проект. Пані Наталя була грамотним керівником але з нею дуже не гарно обійшлись.
  • Гость: Пані Наталя ви так стукаєте по клавішам, що чути аж в садочку не треба себе вихваляти нехай це зроблять інші а Ви тим часом помаленьку жуйте конфети, та не спішіть вихвалятися і Брижака не приплітайте там де його не було. А, що стосується виділення грошей на садочок так це правда депутат Верховної Ради Омельченко приїжджав в Сторожинець для зустрічі зі своїми однопартійцями до речі партія "Ляшка" і запропонував використати кошти з власного фонду на потреби міста, громади тощо і тоді один із членів політичної партії Ляшка запропонував ці кошти направити на дитячий садок №2 після чого дане питання було обговорено в кабінеті міського голови в присутності знову ж членів партії Ляшко і схвалено одноголосно. тому Партія Ляшка честь да слава а Брижак як нічого не вмів робити так і досі валяє дурня слава Богу, що в технікумі ним не смердить.
  • Гость: Солідарність Чернівецька область додає 2 нові світлини.Вподобати сторінку 53 хв · Сьогодні до Чернівецької територіальної організації Партії «БПП «Солідарність» стурбовані батьки учнів Кіцманської гімназії надіслали скріншоти переписки, з якої видно, що Радикальна партія Олега Ляшка, як партія представлена у керівництві обласної ради не гребує адміністративним ресурсом, у добровільно-примусовому порядку скликає батьків та вчителів на зустріч із нардепом від Радикальної партії Олега Ляшка Василем Амельченком. Наша партійна організація вважає неприпустимим, що освітяни досі використовують радянські методи примусового збору людей на заходи, а колишній керівник департаменту освіти Чернівецької ОДА та екс-представник Партії регіонів Михайло Бауер разом з депутатами Радикальної партії Ляшка використовують адмінресурс для агітації у школах та дитсадках. З огляду на це, сподіваємось, що громадськість зробить правильні висновки під час прийдешніх виборів. Пам’ятаймо, що до брудних методів вдаються ті політичні сили, які не здатні працювати чесно. Голова Чернівецької територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Іван Рибак Ivan Rybak Інформаційне агентство "АСС" Чернівецький промінь Молодий Буковинець ТВА / TVA BukNews БукІнфо Українська газета "Час" Телеканал Чернівці Чернівці Новини - Погляд Від і дО Сайт міста Чернівці
  • Гость: Ох, яка ядовита реакція у правди матки на справжню правду. Що правда очі коле? щодо Наталі, вона хороша і порядна людина. А цукерки ще вам повилазять боком і не раз.
  • Гость: Петро Михайлович подивіться як садочок №2 про вас пише:" Брижак як нічого не вмів робити так і досі валяє дурня слава Богу, що в технікумі ним не смердить". Це точно садок №2 бо з цього ж коментаря "Пані Наталя ви так стукаєте по клавішам, що чути аж в садочку". Да ви їх підтримуєте а вони ось так. не гарно.